Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım | paykasa

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
274 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: yengeç eğitim
  • ADRES: Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi No:55 Muratpaşa / Antalya
  • TELEFON: 9 (024) 224 3177
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar çoğu zaman anaokulu,kreş ve yuvalrda kullanılmakla birlikte günümüzde otel lobilerinde,hastane,kafe,avmlerde,belediyelerde ve birçok yerde kullanılmaktadır.Bu tarz materyaller çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyerek,öğrenme süreçlerine hız kazandırır.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım 2013 yılında Antalya-Muratpaşa’da kurulmuş olup ,web sitesi üzerinden online siparişle tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.Firmamız anaokulu malzemeleri,Montessori eğitim sistemine uygun dizayn edilmiş eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları,anaokulu mobilyaları,akıllı tahtalar,oyun evler,ilgi köşeleri,büyük aile projeleri,macera parklar ve survivor parkurları,ofis mobilyaları gibi ürünler imal etmekte ve ithal etmektedir.

Ürünlerimizde kimyasal maddeler kullanılmamıştır,renk verme amaçlı sağlığa zara vermeyen su bazlı boyar maddeler kullanılmıştır.

Ürün gruplarımızın tümü 2 yıl garantilidir.

Firmamız anaokulu malzemeleri bölümünde galoşluk,kitaplık,dolaplar,yazı tahtaları ve panolar,tabelalar,lavabo ve boy aynaları,askılıklar,portmantolar,Premium serisi mobilyalar gibi ürünlerin yüzlerce çeşit ve rengini imal etmektedir.Ürün çeşitlerimizi,referanslarımızı incelemek,online sipariş vermek için tıklayınız: https://www.yengecegitim.com

 

Firmamız eğitici oyuncaklar sektöründe ise dünyayı yakından takip ederek uyum sağlayarak,Montessori sistemine uygun ürünler imal ederek ahşap puzzle,satranç,Legolar,soft play ürünler,robotik kodlama ve teknolojik oyuncaklar ,akıl ve kavram oyuncakları,duyu bütünleme oyuncakları,ipli ve düğmeli oyuncaklar imal etmektedir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım çocuklarımızın güzel enerjisinden aldığı ilhamla yüzlerce çeşit ve özellikte anaokulu mobilyaları dizayn etmektedir.Ürünlerimiz arasında galoşluklar,yatak ve kampetler,masa ve sıralar,duvar kaplamaları,tırmanma grupları vb.ürünler bulunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyeti,en iyi ürünlerle en uygun maliyet,dürüst hizmet ilkeleriyle hizmet vermeye devam edecektir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.