Sermed Havuz® | paykasa
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
751 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: ÇAVUŞOĞLU MAH. MEŞELİ AYAZMA CD. ÇELEBİ BLOKLARI D BLOK KARTAL / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 652 17 44
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sermed Havuz, havuz keşfi, kurulumu, servisi ve havuz sistemleri alanında dünyaca ünlü lider markaları çatısı altında toplayarak, müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunan Türkiye’nin önde gelen havuz firmalarından biri olarak tanınıyor.

Sermed Havuz, havuz sistemleri alanında dünya genelinde en son trendleri çok yakından takip ediyor. Havuz kurulumu için gerekli son teknoloji ürünü kaliteli malzemeleri ekonomik biçimde kullanarak, hızlı ve kaliteli servisiyle Türkiye’nin en uzak noktasına dek ulaştırıyor ve birkaç gün gibi kısa zaman aralığı içerisinde havuzun kurulumunu tamamlıyor. Kişiye ve kuruma özel projelendirilmiş havuz tasarımları eşliğinde, yüzmenin keyfini çıkarmaları için mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunuyor.

Sermed Havuz; Almanya’dan ithal ettiği çelik hazır havuz sistemleri ile sunulan standart havuz şekil ve ebatlarının yanı sıra, tamamen yerli üretim olan Fipool serisi havuzlar ile isteğe bağlı şekil, büyüklük ve derinlikte, her ihtiyaca ve amaca yönelik ister taşmalı, ister skimmerli havuzlar üretiyor. Sermed Havuz, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek; zemin üstü havuz grubu olan Waterline serisi havuz modelinde 4 m² – 200 m² ebatları aralığında ve değişen farklı derinliklerde havuz üretimini de sürdürüyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.