Kale Rampa | paykasa

Kale Rampa

Kale Rampa

Kale Rampa 2016 yılında Tekirdağ Çorlu’da kurulmuş olan bir makine imalat firmasıdır.10 yıllık iş tecrübesi,mühendislik gözlemleri ve uzman ekibiyle Kale rampa sektöründe adından söz ettiren bir firmadır.Şu ana kadar birçok markayla çalışmış olan Kale rampa’nın referanslarına web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Makine üretimi alanında ülkemizin dışa olan ihtiyacını azaltmak amacıyla kurulan Kale rampa özellikle de yükleme sistemlerinde önemli işler başarmakta,tasarımlarını gelişen ihtiyaçlara ve müşterilerin isteklerine yönelik olarak sürekli yenilemektedir.

Günümüzde rampa sistemleri yükleme,boşaltma gibi işlemler için birçok alanda ihtiyaç duyulan ürünlerdir.Üretilen rampaların çeşitleri taşıyacakları yüke,araç yüksekliğine ve yoğunluğa bağlı olarak değişmektedir. Kale rampa tüm bu değişken ihtiyaçları göz önünde tutarak hidrolik rampa,gömme rampa,yükleme rampaları,teleskobik rampa,özel rampa sistemleri üretmektedir.Ürünler son derece işlevsel olup hemen her mekan için tasarımları değiştirilebilmekte ve iş için uygun hale getirilmektedir.

 

Kale rampa ürünlerinde gömme rampa sistemleri yaklaşık 12 mt uzunluğunda olup kot farkının olmadığı mekanlarda yardımcı mekanik sistemlerle kullanılır.Gömme rampalar 8,10,12,15 ton yük taşıma kapasitelerine sahip olmaktadır.Gömme rampaların en önemli özellikleri ise iş bittiğinde fazla alan kaplamaması ve kullanılan malzemelerin st 52 üstünde yüksek mukavemete sahip olmasıdır.

Bir diğer rampa çeşidi olan teleskobik rampalar ise kullanıcılarına çok kolay bir şekilde yükleme ve boşaltma deneyimi sunar. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan teleskobik rampa sistemleri daha uzun olduğu için menteşeli rampanın yetmediği durumlarda kullanılır.2 pistonu bulunan teleskobik rampalar,araçlara yükleme yaparken daha kolay entegre olurlar.

Ayrıca teleskobik rampalar herhangi bir kart sistemine ihtiyaç duymadan özel pano sistemlerimiz sayesinde uzaktan kumanda ile çalışmaktadır.

 

Kale rampa ayrıca müşterilerin istediği boyut ve ölçülerde özel rampa sistemleri imal etmektedir.Yapılacak işin tarifi,özel rampa tasarımı için yeterli olacaktır.