İzmir Dedektiflik - paykasa

HABER DETAYI

Mayıs 30, 2019 1:09 pm

İzmir Dedektiflik

İzmir Dedektiflik

İzmir dedektiflik
Firmamız 15 yıldan fazla özel soruşturma işinde faaliyet göstermektedir. Bu pazardaki varlığımız sırasında, müşterilerimize geniş ve kaliteli hizmet sunma imkanı veren Alman çapında bir profesyonel ağı oluşturduk. Dinamik ve geliştirme ajansı uzun bir tecrübeye sahip Alman uluslararası müşterilerle de. Sonuç olarak, şu anda beş farklı dilde müşterilerimiz ile iletişim edebiliyoruz.

Dedektif Ajansı Onur iyi Almanya’da tanınan ve Dedektifler Dünya Birliği üyesidir. Sonuç olarak, Türkiye’deki özel Dedektif hizmetlerine ihtiyaç duyan özel ve iş müşterileri için sağlam ve güvenilir bir ortağız. Bireysel ihtiyaçlar durumunda İzmir dışında da çalışıyoruz.

Çalışmalarımızda kameralar veya GPS sistemleri gibi yüksek kaliteli modern cihazları kullanıyoruz. Biz e-posta veya telefon iletişimi, aynı zamanda whatsapp, Viber, Skype vb sadece kullanarak soruşturma hakkında sürekli güncelleme ile müşterilerimize sunmak için hazırız iletişimi mümkün olduğunca basit ve hızlı hale getirmek.

DEDEKTİF ARAŞTIRMACI
İzmir dedektiflik Baş araştırmacı kariyerine yirmili yaşlarının başında özel Dedektif olarak başladı. polise hizmet eden birkaç yıl sonra 2015 yılında kendi özel Dedektifler ajansını kurdu. Kariyerinin başında, Almanya’da onaylanmış dedektif olarak nitelendirilen dedektiflik sertifikasını aldı. Kariyerlerinin uzun yılları boyunca geniş araştırmacı ve arama uzmanı ağını yarattı. Güçlü ve kanıtlanmış bağlantılar, müşterilerinin Türkiye topraklarındaki hizmetlerini sağlamasına izin verir. Baş araştırmacı sadece ulusal değil, aynı zamanda uluslararası deneyime de sahiptir. İzmir,istanbul,ankara,antalya ve diğer şehirlerde gözetim yaptı.

Baş araştırmacı olarak o sadece ajansı yönetmek değil, aynı zamanda müşterilerine mümkün olan en iyi sonucu almak emin sitede çalışıyor. Esas olarak yönetim faaliyetlerinden endişe duyan diğer baş araştırmacılarla karşılaştırıldığında onu farklı kılan şey budur.

ÖNCE GÜVENLİK

Güvenlik ana önceliklerimizden biridir. Amacımız müşterilerimizin kimliğini güvence altına almak ve soruşturmayı ayrı tutmaktır. Soruşturmanın ortaya çıkabileceğini görürsek, onu kıracağız ve yeni eylem planını hazırlayacağız.

KİŞİSEL ÇÖZÜMLER

İzmir dedektiflik Her vaka farklıdır. Sonuç olarak, bize her müşteri için mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için fırsat sağlayan her durumda en iyi çözümü bulmak hedefliyoruz.

MEMNUNİYET

Hizmet sağlayıcı olarak müşterilerimizin memnuniyetine ulaşmayı hedefliyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimizin beklentilerini her zaman temizleriz ve olasılıkları açık

İstediğiniz her zaman arayabilir yada mail atabilirsiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.