Anaokulu malzemeleri ve Anaokulu mobilyaları-Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım | paykasa

Anaokulu malzemeleri ve Anaokulu mobilyaları-Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Anaokulu malzemeleri ve Anaokulu mobilyaları-Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Anaokulu malzemeleri,anaokulu mobilyaları,eğitici oyuncaklar gibi ürünler günümüzde hem eğitici hem de çocuklar için eğlendirici olması nedeniyle kafe ve  lokantalarda,kreş ve yuvalarda,avmlerde,hastanelerde,rehabilitasyon merkezlerinde,belediyelerde sıkça kullanılmaktadır.Anaokulu malzemeleri gibi ürünler çocukların ruh ve beden gelişimine katkı vererek sonraki okul hayatlarında öğrenme süreçlerini kolaylaştırıcı etkiye sahiptir.

 

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım firması,2013’de Antalya’da kurulmuş bir firma olup eğitici oyuncaklar,anaokulu mobilyaları ve anaokulu malzemeleri dalında üretim ve ithalatlar gerçekleştirmektedir.

Firmamız ürünlerinde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal kullanılmamıştır.Kullanılan boyar maddeler de sağlık için zarar vermeyen su bazlı boyalardır.Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

 

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım firması anaokulu malzemeleri,anaokulu mobilyaları bazında askılıklar,yazı tahtaları,kitaplık ve dolaplıklar,halılar,zemin döşemeleri,spor grupları,yatak ve kampetler,lavabo ve boy aynaları,abaküs ve boy cetvelleri,galoşluklar,öğretmen masaları ve dolaplar,galoşluklar,panolar,tırmanma grupları,minderler,soft play oyuncaklar,tabelalar,egzersiz topları ürünleri üretmekte olup web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine online olarak gönderim yapmaktadır.Ürünlerimizin detaylı açıklaması,fiyat ve görselleri için web sitemiz üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Firmamız anaokulu malzemeleri olarak oyun evleri,puzzle,lego,satranç,dama,yapbozlar,robotik kodlama oyuncakları,duyu bütünleme oyuncakları,akıl ve kavram oyuncakları,ipli ve düğmeli oyuncaklar,duvar oyuncakları,abaküs ve dominolar,kavram oyuncakları,robotik kodlama oyuncakları gibi birçok ürünün birçok renk ve özellikte çeşidini üretmektedir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım,birçok kafe,restoran gibi işletmeye,belediyeler,Milli eğitim müdürlükleri,okullar gibi birçok devlet dairesine hizmet vermiştir.Referanslarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım anaokulu malzemeleri,anaokulu mobilyaları,eğitici oyuncaklar skalasına ek olarak ilgi köşeleri,aile eğitim setleri,ofis mobilyaları,ilgi köşeleri,lise ve ortaokullar için çeşitli donanımlar,akıllı tahtalar,ofis mobilyaları gibi ürünler de imal ve ithal etmektedir.

Firmamız ürünlerinde dünyaca olumlu etkileri bilinen Montessori eğitim sistem,ine uygun ürünler üretilmiştir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım firması,çocuklarımızın geleceğimiz olduğu bilinciyle,müşteriye en uygun ürün ve fiyat garantisi ve dürüst hizmet mottosuyla hizmet vermeye devam edecektir.