Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri | paykasa

GOLD Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
107 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oğuz Öztürk
  • ADRES: MVK Work-Square A Blok Kat: 4 Daire: 122 Yenişehir Mahallesi. Mustafa Akyol Caddesi. No: 13 A Blok Kat: 4 Daire: 122, 34912 Pendik - İSTANBUL
  • TELEFON: 02163902232
  • FAX: 02163902232
  • GSM: 05335739241
  • WEB SİTESİ: https://adlbelge.com
  • E-POSTA: info@adlbelge.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

MVK Work-Square A Blok Kat: 4 Daire: 122 Yenişehir Mahallesi. Mustafa Akyol Caddesi. No: 13 A Blok Kat: 4 Daire: 122, 34912 Pendik - İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması 2013 yılından bu yana ISO Belgeleri olarak; ISO 9001 Belgesi, ISO  14001 Belgesi, ISO 27001 Belgesi, ISO 45001 Belgesi, ISO 10002 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, CE Belgesi, RoHS Belgesi için belgelendirme firması, danışmanlık ve eğitim firması hizmeti vermektedir.

Pendik / İstanbul lokasyonunda belgelendirme faaliyetlerini sürdürmekte olan Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri kuruluşların ihtaç duydukları belgelendirme hizmetleri konusunda yardımcı ve destek olmaktadır. Bu bağlamda belgelendirme ihtiyacı olan tüm kuruluşlar için gereken desteği sağlamaktadır.

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim firması 2013 Kasım ayında şahıs şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Adl Belge yönetimi olarak toplamda 13 yılı bulan sektörel tecrübemizle ISO Kalite Belgelendirme süreçlerinin hazırlanması yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri çalışmalarına devam etmektedir. Adl Belge amacımız başta KOBİ ‘ler olmak üzere her düzeydeki firmaya ihtiyacı olan tüm belgelendirme alt yapılarını sağlamak, en uygun süre ve maliyetlerle zamanında belge almalarını sağlamaktır. Adl Belge ‘nin asıl ve mevcut müşteri kitlesini KOBİler meydana getirmektedir.

Bu amaçla şirket için yapısı çok iyi organize etmiş bulunan firmamız firmalara almak istedikleri ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları belgelerde dahil ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu açıdan ele alındığından Adl Belge B2B alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Diğer taraftan ele alındığındaysa bireysel eğitimler almak isteyen tüm kişilere de işletme bünyesinde çeşitli konularda eğitim ve destek firmamızca organize edilmekte verilmektedir.

Türkiye ‘nin her iline aynı hız, kalite ve maliyet olgusu hedefiyle hizmet vermekte olan Adl Belge bu nedenle “Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına” sadece 700 metre mesafede konunlanmıştır. Böylece hızlı olarak İstanbul dışında ve İstanbul içinde hızlı ve tam zamanında hizmetlerini kolaylıkla ulaştırabilmektedir. Tamamen standartlara uygun belgelendirme faaliyetlerinin gerçek temelli ve eş zamanlı yürütülmesi için sadece belge alınması değil danışmanlık hizmetlerini web sitesi üzerinden de hızla geliştirmektedir. Hızın ve dolayısıyla zamanın ne kadar değerli olduğu ticari bir dünyada yaşadığımızın  farkındalığıyla faaliyet gösteriyoruz.

Adl Belge ‘nin hizmet alanları içerisinde başta belgelendirme çalışmaları olmakla birlikte, kurumsal kimlik ve statü oluşturma amaçlı olarak firmalara web sitelerinin geliştirilmesi, kurumsal renklerin ve kişiliğin kazandırılması amacıyla pazarlama ve satış danışmanlığı, web sitesi kurumsal yüzü geliştirme danışmanlığı da vermektedir. Günümüz yönetim danışmanlığı ve kurumsal kimlik anlayışı tüketiciler gözünde tamda bu noktalardan başlamak zorunda olduğu halde çok sayıda firmanın henüz bu gerçeği fark etmedikleri de tespitlerimiz arasında yer almaktadır.

Adl Belge işletme sahiplerinin birden fazla işle aynı anda uğraşması yerine tüm süreçlerin başvurudan, danışmanlığa ve sona amada denetimlerden belgelendirmeye tek elden yürütülmesi misyonuyla hareket etmektedir. Bu nedenle Adl Belge ülkemizin önde gelen kaliteli, güvenilir ve TURKAK Akreditasyonlu belgelendirme firmalarıyla, bir diğer seçenek olarak Amerikan Akreditasyon kurumlarıyla, helal sertifikalandırma da ise tüm dünyada kabul gören Malezya akreditasyonlu belgelendirme kuruluşlarıyla ortak hareket etmek üzere organize olmuştur. Bu ortak çalışma işletme sahipleri ve yöneticilerin de memnun olmasını sağlamaktadır.

Firmamızdan hizmet alan işletmelerin bu açıdan zaman ve maliyet kazancı sadece tek kişiyle iletişim kurma avantajları aynı anda 3-4 ayrı firma veya kişiyle ilişki kurmadan tek elden hızlı biçimde işlerini organize etmeye yardımcı olmaktadır.

Adl Belge Hizmet Alanları

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR